جناب آقای ‌حبيب اله مطلبي مدیریت محترم مجتمع های برج خورشيد و برج نخل 80 واحدی

نرم افزار كاشانه توانسته است تا در مديريت مالي برج تأثير بسيار خوبي داشته و با امكان دريافت اطلاعات در هر زمان ، به مديريت برج نسبت به بررسي عمليات مالي برج كمك نمايد. اين امر نسبت به شفافيت در امور مالي و هم چنين اطمينان اعضا از نحوه گردش حسابها كمك مثبتي داشته است. با توجه به امكانات متفاوتي كه در اين نرم افزار براي محاسبه شارژ ساختمان وجود دارد امكان دسترسي مديريت ساختمان را براي اعمال هر چه عادلانه تر شارژ به روش هاي جديد تر و گذار از دريافت شارژ ها به روش سنتي فراهم مي‌آورد. اينجانب تا كنون از بخش پاسخگوئي و پشتيباني رضايت كامل را داشته ام. با اميد به اينكه اين نرم افزار بتواند نه تنها در مديريت شارژ ، كه در جنبه هاي ديگر نياز هاي مديريت ساختمان هم نقش بسزائي داشته باشد ، بنظر اينجانب دست اندر كاران اين نرم افزار تلاش خوبي در ارائه امكانات جديد داشته اند.

جناب آقای سید ارسلان لاری مدیریت محترم مجتمع 100 واحدی

نرم افزار کاشانه برای اینجانب نرم افزاری بسیار مفید و کار آمد است و این صحبت جنبه تعارف نداشته و نتیجه یک تحقیق یک ساله بوده که بنده نرم افزار کاشانه را انتخاب نمودم. نرم افزار تا حدود زیادی نه بصورت صد در صد به نزدیک کردن قدر السهم هر شخص به عدالت کمک می‌کند. انصافا مشتری مداری، روی گشاده و برخورد مناسب را در حد اعلا من در تک تک اعضای گروه مهرگان را مشاهده کرده و از این حیث کمال تشکر را دارم خداوند به شما عزت ، سلامتی و طول عمر عنایت کند. نرم افزار کاشانه را شخصا برای بیش از شش مجتمع ارائه و آنان را ترغیب به خرید کردم. در خاتمه مجددا از حسن‌ظن و لطف همه عزیزان کمال تشکر را دارم.

جناب آقای احمد صارمی مدیریت محترم مجتمع 20واحدی

با توجه به قیمت نرم افزار وکارایی این نرم افزار در حد مطلوب می‌باشد. در مورد پشتیبانی و آپدیت های گذاشته شده در سایت عالی می باشد. از لحاظ زمان و کیفیت کار، در مقایسه با کار روی کاغذ، سریعتر و بهتر است.

جناب آقای احمد صفدریان مدیریت محترم مجتمع 80 واحدی میلاد بیست

بنده از خریداران سال92 این نرم افزار هستم و جهت محاسبه شارژ یک بلوک 80 واحدی از این نرم افزار استفاده می‌کنیم و انصافا باید بگویم در محاسبه شارژ و مدیریت هزینه ها نرم افزار جالبی است و کار ما به عنوان حسابدار را راحت نموده و جای هرگونه حرف و بحث و بی عدالتی در مجتمع را بسته است. البته پشتیبانی خوبی داره و مرتب نسخه های پشتیبانش توی همین سایت برای دانلود قرار میگیره و راهنمای کاملی داره البته یه مقدار مثال های بیشتری نیاز داره که اون هم با تماس و بیان مشکل راهنماییتون می کنند. در کل از این خرید پشیمون نمی‌شید. وظیفه ما انتقال تجربمون بود.

هیئت مدیره محترم مجتمع مسکونی خلیج فارس یزد 200 واحدی

به جرات می توان گفت نرم افزار کاشانه یکی از قویترین نرم افزارهای موجود در این حوزه می باشد که در مقایسه با نرم افزارهای مشابه بازار یک سروگردن بالاتر است. قابلیتها و محیط کاری نرم افزار کاملا کاربردی و بسیاری از نیازمندیهای مجتمع های آپارتمانی را برطرف می کند. یکی از محاسن خوب این نرم افزارارتباط مستقیم برنامه نویسان با مدیران مجتمع ها و طراحی امکانات وقابلیتهای مجتمع بر اساس نیاز مندیهای روز مجتمع های آپارتمانی است. برخورد خوب و تحسین برانگیز واحد پشتیبانی مثال زدنی است. اعتقاد قلبی من این است که هدف اصلی بروبچه های کاشانه افزایش بروزامکانات نرم افزار وپوشش کامل نیازمندی مجتمع های آپارتمانی تحت پوشش است و احساس مسئولیت واحد پشتیبانی در قبال مشتریها وارتباط خوب با انها و اهمیت دادن به نقطه نظرات انها و اعمال تغیرات بر اساس پیشنهادات مدیران مجتمع ملاک این ارزیابی بنده است. بنده نه تنها از خرید این برنامه راضی هستم بلکه به دیکر عزیزان این حوزه نیز توصیه می کنم که ازاین نرم افزار استفاده کنند چراکه از خرید خود پشیمان نمی شوند و هزینه تهیه ان نیز (چون دیگری نیازی به استخدام حسابدار نیست)طی چند ما اولیه بر می گردد واقعا دست گلتان درد نکند.

جناب آقای حمید یزدچی مدیریت محترم مجتمع مسکونی ظفر24

برنامه کاشانه ابزار مناسبی برای ارائه خدمات تاحد امکان عالانه در مدیریت یک ساختمان است .لذا لازم است کمال تشکر را داشته باشم وبسیاری از تصورات ذهنی اینجانب برای ارائه خدمات در ساختما ن را براورده نمود.